fbpx

Rekomendacje

„Ania jest niezwykle pozytywną osobą, której uśmiech przyciąga z daleka. Współpraca z Anią sprawia, że chcesz iść do przodu, z pełnym podziwem i głową pełną pomysłów.

Kinga Wajs

Kinga Wajs

„Zdecydowanie polecam! najbardziej we współpracy z Anią lubię to w jaki sposób łączy biznes i trening mentalny. Cenię Ją również za odwagę i ogromną otwartość na to co nowe

Sandra Martynów

Sandra Martynów

„Ania to świetny trener! Przyjazna, uśmiechnięta, zawsze pozytywna i pełna empatii. Praca z Anią to przyjemność, a jej kompetencje są na wysokim poziomie. Polecam.

Natalia Kondraciuk

Natalia Kondraciuk

Miałam okazję współpracować z Anną Bekas przy okazji tworzenia wspólnej konferencji online. Bardzo spodobało mi się jej zaangażowanie i pracowitość!

Ania podzieliła się podczas wydarzenia swoją wiedzą na temat pewności siebie i odwagi. Techniki jakie przedstawiła sprawiły, że niemal od razu można było wprowadzić je w życie!

Sam przekaz również był bardzo pozytywny, to była naprawdę bardzo dobra prelekcja, której świetnie się słuchało! Polecam wsparcie i wystąpienia Ani!

Katarzyna Głąb

Katarzyna Głąb

„Anna jest wyjątkowo utalentowanym, pracowitym oraz doskonale zorganizowanym trenerem mentalnym, który poprowadzi Cię do osiągnięcia Twoich „życiowych goli „.

Sylwia Kamolli

Sylwia Kamolli

„Praca z Anią to przepiękny i wartościowy proces. Jej spokój i stabilność emocjonalna mimo poruszania trudnych i kluczowych życiowo tematów są godne podziwu. A wszystko to w połączeniu z wielką empatią i doświadczeniem, które dają widoczne efekty już od pierwszych minut spotkania. Aniu dziękuję!

Magdalena Żuber

Magdalena Żuber

„Anna to osoba z wielkim sercem, empatią i ogromną wiedzą. Polecam każdemu kto chce osiągać więcej.

Mateusz Lenart

Mateusz Lenart

Kinga Wajs Sandra Martynów Natalia Kondraciuk Katarzyna Głąb Sylwia Kamolli Magdalena Żuber Mateusz Lenart